Katalog

Krono Original Sublime Vario Dub alpský 8199

Obj.č.:
Výrobce: Krono Original
Dostupnost: 1 - 2 týdny
Běžná cena v obchodech (bal): 690 Kč
Ušetříte: 159 Kč

Zde zvolte parametry výrobku

307Kč  / m2
Prosím vyberte všechny parametry produktu!

Sublime Vario odráží všechny výhody přírodního dřeva. Jedinečný design a původní povrch díky různorodosti, nebo po rustikální provedení konstrukce. Každé prkno zdůrazní čtyřstranné zkosení které zachycuje autentický vzhled a dojem z přírodních prken. Nicméně, Sublime Vario je mnohem jednodušší na instalaci a údržbu.


Technické informace
Rozměry v mm: 1285 x 192 x 10
Garance: 25 let
Barva: Dub alpský
Váha: 9,25 kg/m2

Eco Friendly
Vhodné pro domácí prostory s vysokým stupněm použití
Vhodné pro komerční prostory s běžným zatížením

Balení: 1,73 m2

Struktura laminátu

Vrstva 1 - První vnější vrstva laminátu má povlak chránící proti opotřebení a konstrukční vrstvu, která se v závislosti na výrobním procesu může skládat až z několik vrstev. Povlak na povrchu se skládá ze speciálních celulózových vláken impregnovaných pryskyřicí, která poskytuje tvrdý a odolný povrch. Dekorativní vrstva laminátu poskytuje atraktivní vzhled.

Vrstva 2 - Po dekorativním vzorem je vrstva kompozitního dřeva (HDF)

Vrstva 3 - Na spodní straně HDF vrstvy je vodotěsná vrstva, která zajišťuje stabilitu struktury a ochranu před vlhkostí.


Všechny tři vrstvy jsou stlačeny pod tlakem a připojeny k pryskyřici.

DPL - technologie Direct Laminat

Montáž:

- Nechte navrstvené kartony podlahy ve stejných klimatických podmínkách, které budou v místnosti, kde bude podláha instalována - nejméně 48 hodin.

- Důležitým předpokladem pro instlaci a chování laminátové podlahy je pokojová teplota (kolem 20ti stupňů Celsia) a realitvní vlhkost (50 - 70%)

- Podklad musí být stejný jako tabulka laminátové podlahy - suchý, čistý a schopný nést zatížení

- Při instalaci na minerální povrch, jako je například beton, cement, anhydritový potěr nebo kamenné desky, je nutné podlahu nechat dostatečně vyschnout. Vlhkost by neměla překročit 2%

- Před instalací laminátové podlahy musíte nejprve položit správnou izolační podložku, aby byla podlaha chráněna před vlhkostí. Jednotlivé pásy izolace by měli být přeloženy minimálně 20cm a bezpečně spojeny páskou

- Pokládáme v řádcích směrem z leva do prava.

- Po otevření kartonu je nutné podlahu ihned instalovat.

Možnosti instalace:

- Rychlá instalace bez lepidla

- Instalace pomocí Clickguard nebo tmelu. Tím je podlaha chráněna shora dolů pro dlouhodobě proti poškození vlhkostí. Uzavřené panely ale lze ještě vytáhnout a položit znovu.

- Instalace s lepidlem zajišťuje dlouhodobou ochranu nesporně proti poškození od vlhkosti, je ale dražší a neposkytuje možnost demontáže a opětovného použití podlahy.


Dotaz na prodejce

Montáž
Zaslat poptávku